Kurumsal Metinler Banner

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİM

İptal, İade, Tamir, Garanti ve Değişim Süreçleri

İptal, iade, tamir, garanti ve değişim süreçleri ile ilgili aklınıza takılan soruları, yasal prosedürleri ve gerekli tüm talimatları aşağıda bulunan SSS bölümünden inceleyebilirsiniz.

Yurtiçi İade Prosedürü: İade talebinizi whatsapp üzerinden oluşturduktan sonra ( üyeliksiz alışverişler için [email protected] adresine mail göndermeleri gerekmektedir ) teslim aldığınız kutu (kargo poşeti) ve faturayla birlikte anlaşmalı olduğumuz (Yurtiçi Kargo) kargo firması üzerinden ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün adresimize ulaştığı süreçten itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleştirilicektir.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo : Yurtiçi Kargo

Anlaşma Numarası : 105 728 16 96

İade adresimiz : Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi No:32 Yaygan Çanta Fabrikası Avcılar/İstanbul

İade Şartları ; Satın aldığınız ürünü kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünlerinizi 14 gün içerisinde bizlere ulaştırarak ücretsiz olarak değişim sağlayabiliriz. ( Farklı bir ürün ile ürün değiştirmek isterseniz ürününüz karşı ödemeli olarak tarafınıza ulaştırılacaktır )

İade işlemleri için anlaşmalı olduğumuz kargo : Yurtiçi Kargo Anlaşma Numarası : 105 728 16 96

Coral High üzerinden aldığınız tüm ürünler fatura tarihinden itibaren 1 yıl (12 Ay) süre ile üretim hatalarına karşı garanti kapsamı altındadır .

Bu garanti, uygunsuz kullanımdan veya uzun süre sonunda malzemenin aşınmasından dolayı oluşan hataları kapsamaz. Ürünlerinizi nemli bir bezle temizleyiniz, çamaşır makinasında veya elde güçlü kimyevi temizlik maddeleri ile yıkamayınız. Yıkama sonucu oluşan kusurlar garanti kapsamı dışındadır.

Ürününüzde herhangi bir üretim kaynaklı hata yada kusur tespit ettiğinizde, bunun düzeltilmesini veya değişimini talep edebilirsiniz. 

Ürününüzde Kullanım hatalarından doğan bir hasar yada kusur olmadığı sürece ürününüzü, üzerine tespit ettiğiniz kusurları yazdığınız küçük bir not ve fatura örneği ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Gönderim işlemleri için anlaşmalı olduğumuz kargo : Yurtiçi Kargo

Anlaşma (Ücretsiz Gönderim) Numarası : 105 728 16 96

Siparişinizi ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığı ile tarafımıza ulaştırarak iade edebilirsiniz.

Herhangi bir şekilde kullanılmış ve tekrar satılamıyacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ayrıca faturası tarafımıza ulaştırılmamış ürünler içinde iade işlemi yapılamaz.

İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile, ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için bir kaç yöntemimiz bulunmaktadır.

Öncelikle talebinizi  0212 659 78 24 numaralı hat üzerinden Müşteri Hizmetlerimize bildirebilir veya [email protected] e-posta adresimize sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.

Ayrıca sevk edilmemiş durumda olan siparişlerinizi, Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim sekmesinde göreceğiniz “İPTAL ET” butonuna tıklayarakta iptal gerçekleştirebilirsiniz.

Banka bilgileriniz tarafımıza doğru ve eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasından itibaren 14 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade işleminizin onaylanmasının ardından 14 iş günü içerisinde hesabınıza yansır.

Sipariş vermek istediğiniz ürünler stoklarımızda bulunuyor ise yeniden sipariş verebilirsiniz.

[email protected] e-posta adresimize konuyu açıklayan bir e-posta göndermeniz yeterli olucaktır. Süreç araştırılıp aynı e-posta adresi üzerinden tarafınıza konu hakkında bilgi verilecektir.

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.

Bu prosedür, bankalar tarafından belirlenmiştir.

400 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Sepetiniz