Coral High olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin renk, desen, malzeme ve tasarımları  için uzun bir arge süreci bulunmaktadır. Bu süreçte tüm tasarım ekibimiz özgün ve modern tasarımlar çıkarmak için çok hassas bir çalışma süreci geçirmektedir. Coral High ürünlerinde gördüğünüz tüm tasarım, renk kombinasyonu desenler sadece Coral High’a ait olmakla birlikte yasal ve hukuki olarak da korunmaktadır. .

Başta en yeni model ve koleksiyonlar olmak üzeri tüm Coral High ürünlerini artık en güvenli bir şekilde www.CoralHigh.com web sitesi üzerinden güvenle alabilirsiniz.

“ Tasarım ve desenlerimizi sadece Coral High da görebilirsiniz. Herhangi bir yerde bir Coral High deseni ile karşılaşırsanız ve ürünün üzerinde Orijinal Coral High etiketi bulunmuyorsa; lütfen rabet göstermeyiniz. Coral High’in tüm desenleri Yasal olarak korunmaktadır ve hukuki olarak tüm hakları markamıza aittir. ”

Beğendininiz tüm model ve koleksiyonları sitemizin Ürünler bölümü altında bulabilirsiniz.

Site ve ürünlerimizin kolay kullanılabilir olması ve tüm ürünlere rahat erişiminiz olması açısından özenle dizayn edilmiştir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

400 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Sepetiniz